Advanced communication - Taking communication to the next level

Nowy najemca w budynku Vision Offices

  • 13.02.2018

Sklep piłkarski VITASPORT przeniósł swój wrocławski stacjonarny salon do budynku Vision Offices przy Legnickiej 55.

Do grona najemców w budynku Vision Offices dołączył Salon Piłkarski VITASPORT, który w listopadzie 2017 roku przeniósł tam swój wrocławski sklep stacjonarny. Firma działająca na polskim rynku od 1998 roku specjalizuje się w sprzedaży sprzętu do gry w piłkę nożną: butów piłkarskich, odzieży najlepszych marek oraz akcesoriów, takich jak plecaki, torby, gwizdki sędziowskie, skarpety treningowe i wiele innych. Nowy salon sportowy zajmuje 219 mkw. powierzchni handlowej mieszczącej się na parterze budynku. W tym samym budynku, tuż obok Vitasport, znajduje się inny znany specjalistyczny sklep sportowy - Sklep Biegacza.

To, co skłoniło nas do przeniesienia Salonu do budynku Vision Offices to przede wszystkim świetna lokalizacja budynku przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic we Wrocławiu i co przy naszej specjalizacji bardzo ważne - w drodze na Stadion Miejski. Jesteśmy przekonani, że wybraliśmy bardzo dobre miejsce na rozwijanie naszej firmy – mówi kierownik Salonu Piłkarskiego VITASPORT Arkadiusz Obudziński. 

Bardzo cieszymy się, że w naszym budynku osiedliły się tak wyjątkowe sklepy jak Salon Piłkarski VITASPORT i Sklep Biegacza. Jest to niewątpliwie zasługa świetnej lokalizacji oraz atrakcyjnej oferty najmu. Chętnie widzielibyśmy w Vision Offices jeszcze inne specjalistyczne sklepy sportowe np. rowerowy, motocyklowy, czy narciarski - mówi Agnieszka Florczuk z firmy PropertyView odpowiedzialnej za zarządzanie budynkiem i koordynację najmu. Tymczasem prowadzimy zaawansowane rozmowy z nowymi najemcami na powierzchnie biurowe. Budynek ostatnio cieszy się dużym zainteresowaniem – podsumowuje Agnieszka Florczuk. 

Vision Offices to wyjątkowy budynek biurowy na wrocławskiej mapie. Charakteryzuje go wyjątkowa architektura oraz dobra lokalizacja. Znany jako „budynek z krzywymi oknami” przechodzi obecnie ponowną komercjalizację, a w najbliższej przyszłości zmieni wygląd – w roku 2018 planowany jest remont elewacji. Vision Offices oferuje 7 400 mkw. powierzchni biurowej oraz 1 000 mkw. powierzchni handlowych.