• Advanced Communication & Research Group

Salon optyczny w Galerii Wiślanka

Updated: Mar 26

W Galerii Wiślanka zostanie otwarty pierwszy w Żorach salon lidera branży optycznej - marki Vision Express. Sklep ten będzie łączyć w jednym miejscu usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek zapewniając profesjonalną obsługę, a także opiekę lekarzy specjalistów. W kompleksowej ofercie salonu będzie można znaleźć najwyższej jakości okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne znanych marek, jak również soczewki kontaktowe. To kolejny najemca, który w ostatnich tygodniach potwierdził otwarcie swojego sklepu w powstającej w Żorach Galerii Wiślanka. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Galeria Wiślanka to pierwsza nowoczesna galeria handlowa w Żorach. Chcemy, aby Galeria stanowiła dużą wartość dla mieszkańców Żor. Mamy ambicję, aby Wiślanka stała się atrakcyjnym miejscem spotkań dla mieszkańców, w którym nie tylko zrobią zakupy, ale także miło spędzą czas dzięki atrakcyjnej ofercie gastronomicznej, rozrywkowej i kulturalnej – podkreśla Ewa Ściubidło z firmy Mallson Polska odpowiedzialnej za wynajem powierzchni w projekcie. Żorzanie w Galerii Wiślanka obok Vision Express znajdą bogaty wybór marek modowych. Swój najnowszy koncept handlowy otworzy Lidl, a na piętrze Galerii znajdzie się pierwsze, wielosalowe kino w Żorach: Helios. W planach jest realizacja licznych wydarzeń, w tym związanych z promocją sztuki i kultury. Będzie to więc centrum, w którym każdy mieszkaniec Żor znajdzie coś dla siebie – zaznacza Ewa Ściubidło.


Galeria Wiślanka oferuje 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której obok wspomnianych Vision Express i Lidl swoje sklepy otworzą marki z grupy LPP: Reserved, Mohito i House, jak również między innymi: Diverse, Esotiq, Orsay, 4F, Quiosque, Greenpoint, Triumph, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, home&you, czy Pepco.


Galeria Wiślanka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji: tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Obok Galerii powstanie parking na 600 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego obiektu mieści się przystanek komunikacji miejskiej, która w Żorach jest bezpłatna. W zasięgu Galerii Wiślanka mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).


Za budowę pierwszej w Żorach galerii handlowej odpowiada uznana na rynku firma Strabag, a za komercjalizację spółka Mallson Polska.

Więcej informacji: www.galeriawislanka.com


0 views
  • LinkedIn
  • White Facebook Icon

© 2020 Advanced Communication Sp. z o.o., ul. Muszyńska 31, 02-916 Warszawa,  NIP: 5252607046